Hans J. Wegner skrivbord

900172

HANS J WEGNER, "AT-305", skrivbord, Andreas Tuck, ek, brännmärkt, höjd ca 72, 136x76, skivorna 48 cm

Slitage, repor, märken, ställvis blekt

Möbler, Kontorsmöbler, Design, Selected

Rum 3

Hans J. Wegner skrivbord

Budhistorik (17 bud)
7039328
23 000
7039327
22 000
7039326
21 000
7039324
20 000
7039324
18 500

Slutpris SEK:
23 000
2 203 EUR, 2 588 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.