Spegel nyrokoko

900082

SPEGEL, bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, fasettslipat glas, ca 136x64 cm

Senare bronsering, avslag. lagningar

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel nyrokoko

Budhistorik (24 bud)
7037943
1 700
7037705
1 600
7037705
7037942
1 400
7037705
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.