Sara Lisa Ryd

899905

SARA LISA RYD (1918-1968): olja på pannå, monogramsignerad SLR, fiskebåt vid klippor, 36x27 cm.

Mindre ytslitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Sara Lisa Ryd

Budhistorik

2021-04-17 kl 11:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.