Trädgårdsdekorationer

899544

TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, 6 st, gjutjärn, från Upperud Herrgård, tidigt 1900-tal, vitmålade, höjd 34 cm

Slitage efter utomhusbruk, anlupna med färgbortfall.

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Trädgårdsdekorationer

Budhistorik (6 bud)
7070872
7070870
7070868
950
7067424
900
7066605
550

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.