Bärtallrikar

899048

BÄRTALLRIKAR, 5 st, Kangxi-stil, Qingdynastin, 1800-tal, dekor i underglasyrblå, diameter 13 cm

Mindre lagningar längs kanter, enstaka nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bärtallrikar

Budhistorik (17 bud)
7071185
1 800
7071286
1 800
7071185
1 600
7071284
7071185
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.