Pilgrimskrus Kina

898949

PILGRIMSKRUS, 2 st, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom blomsterdekor, höjd 25,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Pilgrimskrus Kina

Budhistorik (2 bud)

7070712
7055366

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.