Johan Leksell

898881

JOHAN LEKSELL (1874-1932): Betande getter, signerad Leksell, olja på pannå, ca 18x16 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Konst, Äldre måleri

Monter 31

Johan Leksell

Budhistorik (51 bud)
7044378
7 600
7044355
7 400
7044355
7 200
7044369
7 000
7044355
6 600

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.