Helge Zandén: Toskanskt landskap

898867

LANDSKAPSMÅLNING (1900-tal), enligt påskrift på baksidan Helge Zandén, bär signatur i blyerts, olja på pannå, ca 11x15 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Monter 31

Budhistorik (22 bud)
7042097
1 800
7041514
1 700
7037039
1 600
7036926
7037038
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.