Orientmatta Isfahan 1920-tal

895774

ORIENTMATTA, Isfahan, 1920-tal, bönenisch, figural, 207 x 137-140 cm

Fläckar, smärre kantslitage

Mattor/Textilier, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Orientmatta Isfahan 1920-tal

Budhistorik (8 bud)
7078085
9 600
7077539
9 200
7076993
8 000
7074025
6 200
7070215
6 000

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.