Karel Appel

895371

KAREL APPEL, "Tete dansante", färglitografi 1973, upplaga 38/120, signerad Appel 73, bladmått ca 58x72

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Karel Appel

Budhistorik (7 bud)
7063847
3 400
7062676
3 200
7063846
3 200
7062676
7058017
1 700

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.