Madeleine Pyk, färglitografi

894842

MADELEINE PYK (född 1934), Slussen, signerad och numrerad 176/250, färglitografi 79x60 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Madeleine Pyk, färglitografi

Budhistorik (26 bud)
7080137
6 600
7080129
6 400
7080113
6 200
7080097
6 000
7080029
5 800

Slutpris SEK:
6 600
693 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.