Erik Detthow, bymotiv från Frankrike

894484

ERIK DETTHOW (1888-1952) Bymotiv, motivet från Provence, Mont Sainte-Victoire nära Aix-en-Provence, signerad E DW, a tergo kvinnoporträtt, olja på duk, 38x45 cm, utan ram

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (23 bud)
7078091
6 400
7078086
6 200
7078054
6 000
7078084
6 000
7078054
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.