Oiva Toikka Oz-karaff

893124

OIVA TOIKKA, KARAFF, "Oz", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi, 1990-talets mitt, flerfärgad och matterat glas, höjd 28,5 cm.

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Oiva Toikka Oz-karaff

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
7078126
380
7069022
360
7069022
340
7066439
320
7043020

Slutpris EUR:
380
3 619 SEK, 470 USD
Utropspris EUR:
400-500