Francisque Millet hans krets

891619

FRANCISQUE MILLET, hans krets, 1700-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 41,5 x 57 cm
På spännramen Gottfrid Mattsson Ex Libris

Smärre färgbortfall, dubblerad duk, retuscher

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Francisque Millet hans krets

Budhistorik (11 bud)
7078125
6 000
7078122
5 000
7078121
4 800
7062453
4 600
7061130
4 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.