Per Stenius oljemålning

888552

PER STENIUS (1922-2014) sommarvy vid havet, signerad samt daterad -72, olja på duk, 60x80 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Per Stenius oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
7075897
480
7075890
360
7050863
340
7048627
320
7042434

Slutpris EUR:
480
4 571 SEK, 594 USD
Utropspris EUR:
600-800