Birger Carlstedt oljemålning

888547

BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) blomster stilleben, signerad samt daterad -41, olja på duk, 82x65,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Birger Carlstedt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
7072100
720
7063897
700
7063897
680
7057073
660
7057073
640

Slutpris EUR:
720
7 516 SEK, 846 USD
Utropspris EUR:
800-1 000