ANDERS WIDOFF: Ansikte, den andre

886233

ANDERS WIDOFF (född 1953): Ansikte, den andre, signerad och daterad a tergo ANDERS WIDOFF 1986 - 1987, olja på duk, 27x52,5 cm

PROVENIENS
Galleri Claes Moser

UTSTÄLLD
(att) bära sig, Liljevalchs Konsthall, 2005

Löst glas/ram

Konst, Nutida, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
7073008
4 200
7065127
7060956
7059303
7057810
1 300

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.