John Jon-And, Fast i blicken

880856

JOHN JON-AND (1889-1941): Fast i blicken, stämpelsignerad, blyerts och krita på papper, 27x26 cm

PROVENIENS
Familjen Jon And Cleve

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

John Jon-And, Fast i blicken

Budhistorik (21 bud)
7077881
2 800
7075616
2 600
7075426
2 400
7075615
7075426

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.