Soile Yli-Mäyry oljemålning

872594

SOILE YLI-MÄYRY (född 1950) "brinnande linje", a tergo signerad samt daterad 1994, olja på duk, 65x54 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Soile Yli-Mäyry oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
7074796
2 400
7045973
2 300
7045972
7043028
1 800
7042323

Slutpris EUR:
2 400
25 052 SEK, 2 818 USD
Utropspris EUR:
3 200-3 500