JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)

859942

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 26), blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 51,5x25 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 26)

Budhistorik (22 bud)
7080534
1 700
7080532
1 600
7080521
7080531
1 400
7080521
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.