JOHN JON-AND: Gabriel Alm

859940

JOHN JON-AND (1889-1941): Gabriel Alm, kol på papper, signerad och daterad i blyerts Jon-And, bildmått 31x23 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Gabriel Alm

Budhistorik (1 bud)

7077696
2021-04-18 14:37:04

2021-04-18 kl 14:55
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.