JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)

859933

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 28), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 47x30 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 28)

Budhistorik (9 bud)
7077499
700
7077306
650
7077260
600
7075401
550
7075366
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.