JOHN JON-AND: Balettcoachen

859931

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Balettcoachen, blyerts på papper, signerad i blyerts Jon-And Balett Mars 5, bildmått 28x21 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

John Jon-And - Karikatyrens okrönte svenske mästare

vågigt papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Balettcoachen

Budhistorik (1 bud)

7075273
2021-04-18 09:51:43

2021-04-18 kl 11:15
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.