JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)

859916

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 14), blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 41x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersreva

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 14)

Budhistorik (20 bud)
7078187
7078264
1 400
7078187
1 300
7078261
7078187

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.