JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)

859914

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 23), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 36x33 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 23)

Budhistorik (32 bud)
7080530
3 400
7080270
3 200
7078389
7080266
7078389
2 400

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.