JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)

859910

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 22), kol på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 36x30 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 22)

Budhistorik (14 bud)
7078821
2 800
7078873
2 600
7078821
2 400
7078863
7078821
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.