JOHN JON-AND: Naket (nr. 15)

859907

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 15), blyerts på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildmått 39x37 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 15)

Budhistorik (17 bud)
7077217
7077653
7077217
1 900
7077372
1 800
7077217
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.