JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)

859901

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 21), kolteckning på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 38x32 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 21)

Budhistorik (25 bud)
7068373
7073737
7068373
1 900
7073736
1 800
7068373
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.