JOHN JON-AND: Scenkläder XXXVIII

859897

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXXVIII, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 47x30 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
7066912
7060200
7063057
7060200
950
7063056
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.