JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 64

859894

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 64, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 45x36 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (32 bud)
7080939
7080926
3 800
7080924
3 600
7080900
3 400
7080922
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.