JOHN JON-AND: Scenkläder Nr. 62

859892

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder Nr. 62, pastell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 46x35 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
7077920
850
7077917
7077901
750
7075222
700
7075222
600

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.