JOHN JON-AND: Scenkläder XXVII

859891

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXVII, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 45x25 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
7077377
1 600
7077438
7077377
1 400
7077335
1 300
7077285

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.