JOHN JON-AND: Scenkläder XXX

859887

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXX, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 48x26 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder XXX

Budhistorik (32 bud)
7079889
2 600
7079885
2 400
7079871
7079858
7079868

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.