JOHN JON-AND: Scenkläder XXI

859885

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Scenkläder XXI, akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 40x28 cm.

Utförd 1920-tal/30-tal

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Scenkläder XXI

Budhistorik (18 bud)
7076838
7076530
7076812
1 900
7076530
1 800
7076805
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.