JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)

859883

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 29), akvarell på papper, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 46x33 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

pappersveck

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 29)

Budhistorik (9 bud)
7077270
700
7076570
650
7075503
600
7075325
550
7074391
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.