Byrå gustaviansk stil

895504

BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, 3 lådor med intarsiadekor, marmorskiva, mässingsbeslag, höjd ca 76, 89x48 cm

Bruksslitage, ett handtag skadat, kantstött skiva, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå  gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

6968105
2021-03-22 23:09:16

2021-03-25 kl 17:24
Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.