Sixen Lundbohm

885874

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Husfasader och torn, signerad och daterad -57 Lundbohm, pastell, 30x44 cm

Fack 1

Sixen Lundbohm

Budhistorik (11 bud)
6896416
1 800
6896414
1 700
6896408
1 600
6896403
6896387
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.