Tallrikar 3 st Kina famille rose

885792

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, dekor av blommor, diameter ca 23 cm

Nagg, en med hårspricka,

Orientaliskt, Porslin

Monter 29

Budhistorik (22 bud)
6892161
1 900
6892134
1 800
6892132
1 700
6892131
1 600
6891792

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.