Taburetter ett par

885611

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, björk, sitthöjd ca 42 cm

Klädda i omaka tyg, stomme i ålderrelaterat slitage, förstärkt karm

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Taburetter ett par

Budhistorik (24 bud)
6892517
2 800
6892532
2 600
6892517
2 400
6892250
6892080

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.