Stolar nyrenässans

885237

STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, mahogny, beskuret trä, senare klädsel, överkanten i form av ett par lejonhuvuden, sitthöjd 42 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar nyrenässans

Budhistorik

2021-03-04 kl 10:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.