Stolar 1960-tal

885081

STOLAR, 4 st, 1960-tal, troligen Danmark, stomme i teakfanér, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

6891340
500
6890921
450
6890921

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.