Skrivbord 1900-talets andra hälft

885075

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 3 lådor i sarg, teakfanér, detaljer samt fothylsor i mässing, höjd ca 85, 200x75 cm

Slitage, repor, skador

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

6896154
6891217

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.