Per Medstrand färgetsning

885063

PER MEDSTRAND (född 1957): Kanin, signerad P. Medstrand, färgetsning, numrerad 8/90, bildmått ca 49x64 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Per Medstrand färgetsning

Budhistorik (3 bud)

6890998
6891294
6890998

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.