Ernst Billgren färglitografi

885062

ERNST BILLGREN (född 1957): Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad HC I/XX, färglitografi, ca 56,5x68 cm, oramad

Mindre kantveck

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (48 bud)
6889199
9 600
6889190
9 400
6889093
9 200
6883640
9 000
6889090
9 000

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.