Angelica Wik litografier

884929

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz", signerade Angelica Wiik, 121/290 resp 119/290, färglitografier med glitter, bladmått ca 43x30 cm, oramade

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wik litografier

Budhistorik (25 bud)
6889282
2 400
6889280
6889267
6889273
1 900
6889267
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.