Spegel 1700-tal barock

884890

SPEGEL, 1700-talets första hälft, barock, England, fanerad i mahogny, delvis förgylld, höjd 89x64,5 cm

Senare glas

Speglar

Rum 20

Spegel 1700-tal barock

Budhistorik (32 bud)
6891438
6 600
6891437
6 400
6891437
6 200
6891431
6 000
6891431
5 400

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.