Roland Svensson färglitografi

884874

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "The Hunters", signerad Roland S, numrerad 181/400, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm

Tavelvagn 1

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
6889434
6889158
950
6882909
900
6882578
850
6882908
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.