Tommy "TC" Carlsson mixed media

884843

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Pleasure seekers II" , signerad a tergo Tommy TC Carlsson, mixed media, numrerad 8/40, 73x41 cm

Rum 18

Tommy

Budhistorik (56 bud)
6889245
12 500
6889253
12 000
6889245
11 500
6889244
11 000
6889222
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.