Thomas Alvreten fotografier

884794

THOMAS ALVRETEN (Född 1967):(6), fotografier, 6 st, ur serien "Form", numrerade 2/4, signerade a tergo, bildmått ca 47,5x35 cm

Fotografi

Tavelvagn 3

Thomas Alvreten fotografier

Budhistorik (20 bud)
6895585
1 300
6895316
6895224
6878026
6895222

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.