Larissa Stenlander handkolorerad litografi

884777

LARISSA STENLANDER (född 1960): "Puppies for sale", signerad Larissa Stenlander, numrerad 23/30, handkolorerad litografi, ca 23,5x23,5 cm

Budhistorik (23 bud)
6896363
1 700
6896362
1 600
6896347
6896331
1 400
6896345
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.